Стасенко Станіслава

Стасенко Станіслава
Населений пункт:

Посада: членкиня ГО «Амбасадори миру», практична психологиня, педагогиня Костянтинівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 (м. Костянтинівка, Донецька область).

Освіта: Слов'янський державний педагогічний інститут, «Педагогіка і методика початкового навчання та української мови і літератури» - 1997 рік закінчення, «практична психологія» - 1998 рік завінчення.

Навчання в сфері медіації: 

  • «Медіація. Базовий курс» від ГО «Центр права та посередництва», 2019 рік, сертифікати модулів: БК1/017, БК2/013, БК3/007, 72 годин.
  • «Медіація. Базовий курс», онлайн-курс від Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP), 2020 рік, 18 годин.
  • «Базові навички медіатора/медіаторки в закладах освіти. Створення та координація діяльності служб порозуміння з числа учнів та учениць для впровадження медіації за принципом „рівний-рівному“, ГО „ЛА СТРАДА — Україна“, 40 год.

Досвід в сфері медіації: у своїй повсякденній роботі постійно стикаюсь з необхідністю розв'язання складних ситуацій та непорозумінь, що виникають у процесі співпраці, як дітей, так і дорослих. Маю досвід допомоги у вирішенні індивідуальних і групових конфліктів. Протягом 2019-2020 років приймала участь в 3-х конфлікт-кейсах ГІСМАОВК.

Спеціалізація в сфері медіації: медіація в громадах, медіація соціальних конфліктів, шкільна медіація

Робочі мови: українська, російська

Написати листа
36